Jesteś tutaj: Strona główna » Artykuły » Inteligentnie kamery PTZ AUTODOME 7000

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z ofertą naszych sklepów.

KONTAKT

Integrator Systemów Bezpieczenstwa
Dzial handlowy:
tel.: (22) 532-69-69
e-mail:

Dzial techniczny:
tel.: (22) 532-69-72

fax: (22) 532-69-99

Inteligentnie kamery PTZ AUTODOME 7000

Inteligentnie kamery PTZ AUTODOME 7000

Kamery PTZ serii AUTODOME 7000 z funkcją inteligentnego śledzenia ruchu ułatwiają identyfikację zagrożeń i zapewniają wysoką ostrość nagrania. Dokładnie odwzorowują barwy nawet przy niekorzystnych warunkach oświetleniowych.

Bosch Security Systems stale rozwija produkty oparte na oprogramowaniu Intelligent Video Analysis Software (IVA). Najnowsze kamery PTZ AUTODOME 7000 z funkcją inteligentnego śledzenia bazują na zaawansowanych algorytmach wykrywania ruchu i pozwalają automatycznie śledzić przemieszczające się na filmowanych scenach obiekty. Śledzenie można rozpocząć w dowolnym momencie.

Funkcja dynamicznego ustawienia zoomu pozwala kamerom PTZ serii AUTODOME 7000 przybliżyć śledzony obiekt i zarejestrować bardzo szczegółowo obraz. Dzięki temu kamera może dokładnie zapamiętać obiekt, dlatego nawet jeśli zniknie z jej zasięgu lub zostanie chwilowo zasłonięty przez inny obiekt, automatycznie powróci do jego śledzenia, kiedy tylko pojawi się znów w jej polu widzenia.

Kamery PTZ serii AUTODOME 7000 precyzyjnie śledzą obiekty nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Pracują niezawodnie w temperaturach od -40 do +55oC i wykazują dużą odporność na pył i wilgoć. Mogą być więc z powodzeniem wykorzystywane w systemach monitoringu miast i dróg, a także w punktach poboru opłat drogowych i na stacjach paliw.

Oprogramowanie nowych kamer pozwala na wyznaczenie obszarów ograniczonego dostępu i informowanie operatora systemu monitoringu o wszystkich obiektach zbliżających się do linii granicznych. Kamery Bosch AUTODOME mogą analizować jednocześnie nawet dziesięć takich obszarów.

Kamery PTZ serii AUTODOME 7000 wyposażone są w wielofunkcyjny zasilacz, który umożliwia korzystanie z zasilania 24 VAC oraz High Power over Ethernet (HPoE), dlatego w przypadku awarii jednego źródła energii, drugie zagwarantuje pełną funkcjonalność systemu monitoringu. Pozwala to uniknąć konieczności ponownego uruchamiania systemu i eliminuje ryzyko nienagrania istotnego zdarzenia.

Kamery PTZ serii AUTODOME 7000 umożliwiają konfigurację nawet czterech niezależnych streamingów do monitoringu i nagrywania. Nagrywają i monitorują w rozdzielczości HD. Można jednak ustawić niższe rozdzielczości i zapewnić lepsze wykorzystanie szerokości pasma przy zdalnym monitoringu.

Kamery serii AUTODOME 7000 są proste w instalacji i obsłudze. Użytkownik może wybrać jeden z pięciu trybów pracy, aby zapewnić najwyższą jakość obrazu w ich najpopularniejszych zastosowaniach. Nowe kamery zastąpią dotychczasowe kamery HD serii AUTODOME 800 oraz kamery sieciowe serii AUTODOME 700.
Zobacz również nasze inne artykuły